Neatkarība un mobilitāte — tiesības un savs auto ir priekšrocība

 

Arvien vairāk sabiedrība domā par to, kā efektīvāk izmantot savus un dabas resursus. Viens no risinājumiem ir atteikšanās no automašīnas, sabiedriskā transporta izmantošana. Jā, tas ir labs risinājums daudziem, kuriem ikdienā tas ir ērti, ja ļauj samazināt izdevumus, neradot papildu neērtības.

Tomēr nekad visi neatteiksies no automašīnām, jo mūsdienās tomēr tas ir galvenais pārvietošanās veids. Un noteikti tas ir arī ērtākais veids, kas sniedz daudz priekšrocību. It īpaši, ja pašam ir autovadītāja apliecība un savs auto. Tas nozīmē, ka esi brīvs un neatkarīgs, ka vari plānot savu laiku, darbus, ikdienu.

Automašīna un iespēja pašam to vadīt sniedz daudz priekšrocību, kas mūsdienu steidzīgajā, intensīvajā un prasīgajā pasaulē ir ļoti nepieciešamas.

  • Var efektīvāk organizēt ģimenes ikdienu — iepirkšanos, bērnu izglītību un aktivitātes, neierobežoti plānot ģimenes brīvdienas.
  • Auto sniedz papildu iespējas darba un karjeras jomā. Var paspēt vairāk, nav jāpielāgojas sabiedriskā transporta sarakstiem, ir ērtāk paņemt līdzi visu nepieciešamo.
  • Daudzās profesijās, kur ir paredzēta individuāla apkalpošana un izbraukumi pie klienta, auto un vadītāja apliecība ir neaizstājama.
  • Pārvietojoties ar savu auto, daudz mazāk esam ietekmēti no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, kas mūsu platuma grādos var būt diezgan daudzas dienas gadā.

Sākt vadīt auto nekad nav par vēlu

Tie, kuri kādu laiku veiksmīgi spējuši iztikt bez vajadzības vadīt auto un iegādāties savu auto, vēlāk, arī tad, kad jau vajadzība varbūt rodas, tā kā šaubās un baidās. Doma par autoskolas apmeklēšanu, mācīšanos satiksmē un citas lietas šķiet biedējošas. Tomēr gribētos iedrošināt, ka sākt vadīt auto var jebkurā vecumā. Ikviens var iemācīties vadīt auto, tikai ir jāatrod laba autoskola un braukšanas instruktors, kuram uzticas.

Credo Autoprieks jau kādu laiku ir lielākā autoskola, kas nodrošina autovadītāju apmācību ne tikai daudzās filiālēs Rīgā, bet arī vairākās citās Latvijas pilsētās. Šajā autoskolā strādā vairāki desmiti pieredzējušu braukšanas instruktoru, kuri pacietīgi un atbildīgi pievēršas ikviena kursanta apmācībai, neskatoties uz to, cik apmācāmais ir vecs un cik pieredzējis.

Pēc tam, kad autoskola ir pabeigta, nokārtoti CSDD eksāmeni un tiesības kabatā, sākas patiesā brīvība un braukšanas prieks. To patiesi ir vērts izjust ikvienam, jo ceļam ir sava burvība, tā nav tikai pārvietošanās no viena punta uz citu.