saulesbrilles novietotas uz koka dēļu virsmas

Daži padomi saulesbriļļu iegādē

Neskatoties uz to, ka vasara jau tuvojas savam noslēgumam, saulesbrilles ir aktuāls aksesuārs visu gadu, tāpēc vienmēr ir labi zināt, kur un kādas saulesbrilles pirkt. Akcijas un izdevīgi piedāvājumi ir ne tikai vasaras sākumā, kad ir lielākais pieprasījums, bet arī citās sezonās. Tāpēc ir vērts būt vērīgiem, jo nopirkt kvalitatīvas saulesbrilles par izdevīgu cenu — tā ir laimīgā loze!

Saulesbrilles jālieto ne tikai vasarā, bet jebkurā gadalaikā, kad ārā ir skaidrs un saulains laiks. Īpaši aktuāli tas ir autovadītājiem, kuriem vienmēr vajadzētu automašīnā turēt labas polarizētās saulesbrilles.

Tāpat par saulesbrillēm jāatceras tiem, kuriem patīk aktīvie, ūdens un sniega sporta veidi, lai pasargātu acis no apžilbšanas un traumēšanas.

Kas jāņem vērā, pērkot saulesbrilles

Vienmēr pārliecinies, ka tām ir UV aizsargfiltrs

Pērkot saulesbrilles, pats svarīgākais faktors, kam jāpievērš uzmanība, ir UV aizsargfiltrs. Tam vajadzētu būt no 95-100%. Par šo informāciju var pārliecināties gan ražotāja pievienotajā informācijā, gan jautāt pārdevējam. Optikas salonos vienmēr var arī pārbaudīt brilles un uzzināt, kāda ir to UV staru aizsardzības pakāpe. Ja jums jau ir saulesbrilles, ko labprāt nēsājat, kas patīk un labi izskatās, bet neesat pārliecināti par UV filtru, tad labāk brilles aiznest uz optikas salonu un pārbaudīt.

Saulesbrilles noteikti uzmēri — nepērc “uz aci”

Lai gan nešķiet, ka brilles varētu arī nederēt, tā tiešām var notikt. Saulesbrilles var nepiekļauties galvas formai, var traucēt “ķepiņas” pie deguna, var spiest briļļu kājiņas utt. Lai šādas problēmas nenāktos konstatēt tikai mājās, vienmēr jau veikalā vajadzētu brilles uzmērīt un pārliecināties, ka tās ne tikai piestāv, bet tiešām arī labi der, nekas nespiež, nekrīt nost.

Nebaidies eksperimentēt ar stilu — saulesbrilles ir arī lielisks aksesuārs

Ienākot optikas salonā, varat redzēt, ka saulesbriļļu izvēle ir tiešām plaša. Tomēr pircēji parasti ir konservatīvi un izvēlas viena veida modeļus, pērk atkal tādas pašas brilles, kas jau bijušas iepriekš. Tas ir labi, jo ir garantija, ka saulesbrilles izskatīsies labi.

Tomēr nevajadzētu baidīties pamēģināt un piemērīt arī kādu neparastāku modeli. Gadās, ka tās, kas plauktā, nešķiet īsti piemērotas, uzliekot tās uz acīm, izskatās lieliski un piešķir vizuālajam tēlam īsto “odziņu”. Lai gan saulesbrilles domātas acu aizsardzībai, nevajadzētu aizmirst, ka tas ir arī lielisks stila eksesuārs.

“Vision Express” salonos atradīsiet saulebrilles no pasaulslavenu zīmolu kolekcijām.

Ja vadi auto, labāk pērc polarizētas saulesbrilles

Tiem, kuri vēlas pirkt saulesbrilles, ko lietos pie auto stūres, ieteicams izvēlēties polarizētās saulesbrilles. Tās novērš atspīdumu no virsmām un mazina apžilbšanu, kas pie auto stūres ir ļoti būtiski, lai saglabātu drošību.