pirkumi, kuru iegāde ir laba doma un kurus nenožēlosiet.

4 lietas, kuru iegādi noteikti nenožēloju

Apzināta un jēgpilna iepirkšanās ir viena no mūsdienu sabiedrības jaunajam tendencēm, kas arvien pieaug. Patērētaji domā, ko pērk, kam tērē savu naudu, vairāk skatās kvalitāti, domā par atkritumu samazināšanu, izvēlas pirkt mazāk, bet jēgpilnāk. Jo lietas jau negarantē laimi. Tomēr pavisam bez iepirkšanās diez vai varētu iztikt, mūsdienu sabriedrībā šāds modelis var darboties īpaši specifiskos apstākļos.

Neaicinu jūs nepirkt, bet gan domāt, ko un kāpēc pirkt. Tāpēc šeit saraksts ar četrām lietām, kuras pēdējo gadu laikā esmu iegādājusies un noteikti to nenožēloju, jo pirkums sevi ir attaisnojis par visiem 100%.

  • Fotoepilators

Kā jau ikvienai sievietei arī man aktuāls ir jautājums par nevēlamā apmatojuma likvidēšanu. Izmēģināts ir gandrīz viss. Pēdējā lieta, ko nopirku, bija fotoepilators. Un tā arī bija mana uzvara. Fotoepilators cenas ziņā man atmaksājās jau pavisam ātri. Mājas apstākļos lietojama fotoepilatora cenas ir pieejamas, tāpēc riskēju. Šo pirkumu nenožēloju, jo pēc sākuma kursa veikšanas beidzot esmu ieguvusi gludu ādu uz ilgu laiku. Vasaras sezonu sagaidīju ar lielu prieku un atvieglojumu, ka varēšu to baudīt bez bažām par nemitīgi ataugošajiem matiņiem.

 

  • Putekļu sūcējs ar HEPA filtru

 

Mājas uzkopšana man vienmēr bijis sāpīgs jautājums, jo ir divi kaķi un divi mazi bērni, no kuriem viens ir alerģisks uz putekļiem. Līdz šim mana ikdiena bija regulāra mitrā uzkopšana, ko veicu ar rokām. Tas bija laikietilpīgi un nogurdinoši. Tad nopirku jaudīgu putekļu sūcēju ar HEPA filtru. Šis filtrs ir īpaši piemērots alerģiskiem cilvēkiem, jo aiztur pat mazākās putekļu daļiņas. Filtrs ir mazgājams un konteiners izberams atkritumos, nav jālieto maisiņi. Kā arī ir vairāki uzgaļi, tajā skaitā speciāls priekš mēbeļu attīrīšanas no dzīvnieku spalvām. Tagad māja ir tīra un gaiss labāks, kā arī uzkopšana sagādā mazāk pūļu.

 

  • Fitnesa aproce–pulkstenis

 

Jau kādu laiku cīnos ar 5+ liekajiem kilogramiem, kas negrib padoties. Liela sportotāja neesmu, bet aktīvu dzīvesveidu man tiešām palīdz uzturēt fitnes aproce jeb viedais pulkstenis. Tajā ir daudz funkciju, iespēja sekot ne tikai sporta sasniegumiem, bet arī veselības rādītājiem. Aproce mani patiešām ir motivējusi nepamest aktīvu dzīvesveidu.

 

 

  • Tērauda pudele ūdens līdzi ņemšanai

 

Atkritumu apjoma samazināšana un gudrāka budžeta pārvaldība man loģiski lika nonākt pie lēmuma, ka ir jābeidz pirkt dzeramais ūdens pudelēs. Iegādājos skaistu, vieglu nerūsējošā tērauda pudeli, ko ar ūdeni piepildu no krāna. Visi pētījumi apliecina, ka krāna ūdens ir piemērots dzeršanai. Tas ir mīts, ka to nevar dzert. Gada laikā ar šo pirkumu esmu ietaupījusi ļoti lielu naudas summu — apmēram  250 eiro. Kā arī aiztaupījusi mūsu planētai kaudzi ar plastmasas pudelēm.