ideja

Lai jaunais gads nāk ar jaunām idejām

Jaunais gads jau klauvē pie loga. Tepat, tepat viņš ir, 2018.gads, suņa gads. Šķiet, vēl tikko ar milzīgām ovācijām sagaidījām milenium, 2000.gadu. Tas likās kā sapnis, kā nākotnes ierašanās.

Katrs jaunais gads lērumam cilvēku ir kā laiks, kad apņemties ko jaunu. Vecajā gadā būtu jāatstāj visas negācijas un sliktās domas, jāatdod parādi un jānokārto saistības. Toties jaunais gads jāiesāk ar jaunām idejām un kādu labu apņemšanos.

Ko apņemties šogad, jūs domājat? Daudzi katru gadu no jauna sev apsola lietas, kuras tik vai tā nespēj piepildīt – nomest lieko svaru, atmest smēķēšanu, sākt dzīvot veselīgāk. Mīļie, nemuļķojiet sevi. Nav vajadzīga gadu mija, lai šīs lietas piepildītu. Ir vajadzīga motivācija un apņemšanās.

Janvārī parasti esot pārpildītas sporta zāles ar tiem, kas apņēmušies sākt sportot. Vienmēr nedaudz nāk smiekls par šādu situāciju. It īpaši tad, kad apņemšanās noplok un jaunizceptie sportisti pamazām atsijājas. Galu galā sporta zālē paliek vecais sastāvs.

Ko esmu apņēmusies es? Atklāti sakot, neko. Visu, ko gribu apņemties, es varu izdarīt tāpat, bez gadu mijas. Lai sāktu mācīties, vajag naudu un septembri. Lai sāktu veselīgāk dzīvot, vajag to gribēt. Mans uzskats – dzīve ir pārāk īsa, lai ēstu tikai lapas un dārzeņus. Dzīve ir pārāk īsa, lai dzertu tikai ūdeni un atteiktos no vīna. Mazie dzīves prieciņi, tiem ir jāatvēl laiks. Un saviem mīļajiem. Dažkārt labāk ir mazāk strādāt un pasnaust ilgāk blakus sievai.

Tiem, kuriem maki biezāki, gribas ko pavisam radikālu. Nu kaut vai izmainīt seju. Nopietni, plastiskā ķirurģija (http://www.aiwaclinic.lv/lv/) to spēj. Plastiskā ķirurģija ir kas tāds, ko spēj atļauties tikai turīgie. Tomēr kāpēc ne, es esmu tikai par. Uzlabot krūtis, atbrīvoties no kāda defekta… Izdomājiet kaut ko tādu, kas patiešām padarīs jūs laimīgus! Salabojiet zobus, iznīdējiet kādu ādas defektu, pieaudzējiet matus, nagus vai skropstas…

Ko es ar to gribu teikt? To, ka cilvēki ir pelnījuši būt laimīgi. Nevienam nekādas daļas par to, kādas metodes tiek pielietotas. Viens apņemas apgriezt matus, cits – palielināt krūtis. Katram savs. Dariet jaunajā gadā to, kas jums patīk. Samīļojiet bērnus, sabužiniet savu suni, ieprieciniet otru pusīti. Viss ir mūsu pašu rokās, it sevišķi jau laime un labklājība. Piepildās tas, kam ticam. Laimīgu!