andele-tirgošanās

“Andelēšanās” pārņem Latviju

Jau kādu laiku atpakaļ parādītājs portāls “AndeleMandele”. Noteikti tāpat daudzi jautās – kas tas ir?

AndeleMandele”  ir portāls, kurā dāmas (nu vismaz nevienu vīrieti vēl neesmu pamanījusi) tirgojas ar visu, kas ienāk prātā – drēbēm, kosmētiku, apaviem, precēm bērniem un mēbelēm… Sarakstu varētu vēl pat turpināt.

Kas zem tā visa stāv? Papētīsim!

Kā tas viss sākās?

“AndeleMandele” aizsākusies 2008.gadā. Tikai tad, kā apgalvo pašas izveidotājas, pat nebija paredzēts, kā tas viss izvērtīsies. Idejas realizētāja ir Līva Jaunozola. Viņa medijiem stāstījusi, ka viss sācies kā draudzīga pasēdēšana ar kokteiļiem mierīgā gaisotnē, “savu” cilvēku lokā.

Kādu laiku “AndeleMandele” tika manīta Facebook, kur vēl aizvien ir samērā populāras lapas, kurās tirgoties, piemēram, ar apģērbu. Tomēr ilgi “AndeleMandele” Facebook vidē neuzturējās. Kāpēc?

Pašiem sava darba “platforma”

Drīz vien ar aplausiem sagaidījām “AndeleMandele” mājaslapu. Diemžēl lietotāji sākotnēji saskārās ar dažādām tehniskām kļūmītēm, tomēr tas bija pats sākums – ar kaut ko bija jāsāk! Drīz vien lietotāju skaits sāka pieaugt kā sēnes pēc lietus ražīgā gadā. Diemžēl, vai kādam par laimi, par sludinājumu ievietošanu ir jāmaksā. Sūdzēties nevajag, vienmēr šādām “ejošām” lietām ir kāds bizness apakšā. Tomēr jāatzīst, ka interese par ievietotajām precēm šai portālā ir gana liela un iespēja kaut ko pārdot – pietiekoši laba!

Interesantāk kā veikalā

Teikšu no savas pieredzes – man ir daudz interesantāk uzturēties “AndelēMandelē” nekā doties sirot pa veikaliem. Šeit es redzu dažādu zīmolu preces vienkopus un par nesalīdzinoši zemākām cenām kā veikalos. Te var iegādāties VISU, ko mana sirds kāro. Nekautrējos arī pārdot to, kas pašai apnicis vai netiek pielietots.

Tas ir kā vīrietim iegādāties jaunas ziemas riepas – ziemas riepas kā sieviešu kurpes, vajadzīgas un tik dažādas, ka grūti izvēlēties. Jā, manam vīram garāžā ir vairāki komplekti riepu, man skapī – vairāki pāri kurpju.

Protams, izdodas “norauties no ķēdes” un iegādāties to, kas nav vajadzīgs, bet kam tad negadās. Katrā ziņā – iesaku “AndeliMandeli” visām dāmām!