Lasīt vēl aiz vien IR stilīgi

Agrāk cilvēki kavēja laiku tikai un vienīgi lasot. Rīta laikraksti, grāmatas un žurnāli – vai tad tas nav interesanti? Šobrīd viss tiek aizstāts, žurnālus un grāmatas aizstāj planšetes un aplikācijas telefonā. Tomēr jāsaka kā ir, lasīt vēl aizvien ir stilīgi. Lasīt nevis spīdošu ekrānu, kas bojā redzi, bet taustāmus žurnālus un reāli pāršķirstāmas lapas!

Žurnālu un avīžu abonēšana

Žurnālus un avīzes var abonēt Latvijas pasta nodaļās vai viņu mājaslapā. Tas ir ērti un vienkārši, kā arī nemaz nav dārgi! Toties iecienītā avīze vai žurnāls vienmēr būs laikus jūsu pasta kastītē!

Tāpat Latvijas pasta mājaslapā iespējams abonementu uzdāvināt! Tā būs lieliska dāvana mammai vai vecvecākiem, jaunajiem vecākiem, kādam, kam ir interesants hobijs – ikvienam!

Kādus žurnālus lasa jaunieši

Publika, kuru ir samērā grūti piesaistīt lasīšanai ir jaunieši. Mūžam aizņemti, vienmēr pievērsti viedierīcēm, dažreiz vienkārši slinki… Tomēr jaunieši, kas lasa, izvēlas ļoti atlasītu lasāmvielu.

Viens no iecienītākajiem žurnāliem, kuru lasa un abonē gan jauni, gan veci – “Ilustrētā zinātne”.

Žurnāls “Ilustrētā zinātne” aizraus ik vienu lasītāju ar interesantiem jautājumiem un atbildēm uz tiem. “Ilustrētā zinātne” ir zinātnisks žurnāls, kas sniedz atbildes uz jautājumiem, kuri ienākuši prātā ikvienam no mums, piemēram, kāpēc cilvēks žagojas?

“Ilustrētā zinātne” ir bagātīgi ilustrēts žurnāls, kas sniedz lielisku ieskatu dažādās zinātniskās norisēs, ļauj ielūkoties vēsturē un risina interesantus uzdevumus. “Ilustrētā zinātne” ir laba dāvana skolniekam, studentam, pieaugušajam, tas spēj aizraut tik ļoti, ka iegādāts tiks izlasīts no vāka līdz vākam!

Dzīvnieku mīļiem

Tie, kam mājās ir kāds dzīvnieks, iecienījuši žurnālu “Astes”. Šis žurnāls patiks gan tiem, kam mājās ir mīlulis, gan tiem, kam vienkārši patīk dzīvnieki. Žurnāls sniedz atbildes uz dzīvnieku īpašnieku jautājumiem, atbildes sniedz pieredzējuši veterinārārsti un speciālisti. Žurnālā tiek aplūkotas dažādas dzīvnieku sugas un šķirnes. Tas būs interesants arī bērniem, jo piedāvā dažādus zīmējumu konkursus un citas izklaides.

Jaunajiem vecākiem

Iecienītākais žurnāls jaunajiem vecākiem – “Mans mazais”. Šis žurnāls spēj sniegt atbildes uz daudziem jauno māmiņu un tētu jautājumiem, kas nav skaidri, kad mazais tikko piedzimst kā arī vēlākos mazuļa dzīves mēnešos un gados.

Žurnāls paredzēts ne tikai vecākiem, kas sagaidījuši pasaulē nākam savu pirmdzimto, bet arī tiem, kas vēl tikai gaida un tiem, kuri savus bērnus jau sūta bērnudārzā vai skolā – žurnāls visu bērnu vecākiem!

No ieņemšanas līdz skolas solam, tāds varētu būt žurnāla moto.

Tiem, kam tuva daba un ar to saistīti hobiji

Tāpat ir žurnāli, kurus novērtēs mednieki un makšķernieki. Tajos tiek runāts par medību un makšķerēšanas laikiem, kad ko drīkst šaut un zvejot, pieejami dažādi pasākumi un kalendāri. Mednieku žurnālos tiek apspriesti ieroči un to tendences, tiek runāts par medību suņiem un to audzināšanu.

Šādi hobiju žurnāli vēl arvien ir iecienīti kā laba dāvana vīram, tētim vai vectēvam. Kas var būt labāks kā palasīt jaunumus attiecībā un savu hobiju tad, kad nesanāk laika tam pievērsties realitātē!

Samērā maz cilvēku vairs abonē dienas ziņas un avīzes, jo tās pienāk pasta kastītē katru dienu un ātri sakrājas mājās uz naktsgaldiņa. Ziņu lasīšanai vairums cilvēku tomēr izvēlas interneta medijus un ziņu lapas – Delfi, TvNet un citas.

Lasīt atkal ir stilīgi. Aplūkojiet Latvijas pasta abonēšanas katalogu un izvēlieties, ko abonēt.