rotaslietas

Vai pirkt rotaslietas internetā?

Nu jau esam pieraduši interneta veikalos iegādāties preces no visiem segmentiem. Pērkam ne tikai apģērbu un apavus, kas ir biežākās izvēles, bet arī saimniecības preces, kosmētiku, elekrotehniku un datorierīces. Bet kā ar rotaslietām? Es domāju īstām un kvalitatīvām. Vai tās esat pasūtījuši internetā? Es nesen to darīju pirmo reizi. Un biju nedaudz bažīga, jo summas, ko tērēju šiem pirkumiem, bija diezgan lielas. Tomēr viss izdevās veiksmīgi, ar pirkumu esmu apmierināta.

Un uzskatu, ka tas notika tāpēc, ka ievēroju dažus vienkāršus nosacījumus. Varbūt arī jums tie palīdzēs internetā iegādāties kvalitatīvas rotaslietas par labu cenu.

 

  • Izvēlēties uzticamu pārdevēju

 

Laikam vissvarīgākais solis, kas nodrošināja, ka juvelierizstrādājumu pirkums bija veiksmīgs, ir pareizā pārdevēja izvēle. Es devos uz tā pārdevēja interneta veikalu, kura salonu biju apmeklējusi arī tirdzniecības centrā. Es zināju, kāds ir piedāvājums, biju novērtējusi kvalitāti klātienē. Un uzņēmums bija pietiekami atpazīstams, lai neriskētu ar savu reputāciju, mēģinot apkrāpt pircējus.

 

  • Noteikt pareizo izmēru

 

Tā kā man šajā pirkuma reizē īpaši interesēja zelta gredzeni, tad viens no aktuāliem jautājumiem bija īstais izmērs. Es pārdevēja mājaslapā iepazinos ar informāciju, kas ļāva precīzi noteikt izmērus, kādus man vajadzēja. Zelta gredzeni ir viena no manām vājībām, tāpēc biju nolēmusi iegādāties divus jaunus. Negribēju kļūdīties ar izmēru, tāpēc šim jautājumam pievērsos gana rūpīgi, jo gribēju, lai iegādātie zelta gredzeni der ideāli, ir ikdienā ērti nēsājami.

 

  • Pārliecināties par preces atgriešanas un garantijas nosacījumiem

 

Tāpat rūpīgi izlasīju visu, kas attiecas uz preču atgriešanu, piegādi, garantiju. Tas bija svarīgi, ja nu mani tomēr kaut kas neapmierinātu. To esmu iemācījusies darīt katrā interneta veikalā, neskatoties uz to, ko tieši es pērku. Tādā veidā varu pārliecināties, vai ir visas iespējas sevi pasargāt, ja nu tomēr kaut kas nenotiek, kā tas bijis iecerēts. Tāpat jau laikus noskaidroju, vai ir pieejams man ērtākais pirkuma piegādes veids. Es ilgi strādāju, tāpēc man nav ērti, ja preci ved kurjers, labāk izvēlos saņemt to pakomātā vai doties uz veikalu, ja tas atrodas man ērtā vietā.

 

  • Seko līdzi izdevīgiem piedāvājumiem

 

Internetā ir pavisam viegli sekot līdzi labiem piedāvājumiem. Google reklāma pati atrod mūs. Tā es pamanu atlaides, labus piedāvājumus. Un tādi ir arī juvelierizstrādājumu pārdevējiem. Man patīk iespējas, ko nodrošina Google reklāma. Vadoties pēc manām interesēm un meklējumu vēstures, Google reklāma atlasa man aktuālākos piedāvājumus. Tas ir ļoti ērti, jo ikdienas steigā nepaskrien garām kaut kas noderīgs. Tā arī pamanīju, ka samazinātas cenas arī man interesējošiem juvelierizstrādājumiem.

Kāpēc maksāt vairāk, ja tajā brīdī kādam pārdevējam ir patīkamas atlaides?